Rotazion

Oh no, something went wrong. Please check your network connection and try again.

Background image for kuidasrotaziontootab

Kuidas Rotazion töötab?

Rotazion on uuenduslik ja kasutajasõbralik rendiplatvorm, mis ühendab inimesi ja nende esemeid. Meie platvorm võimaldab sul hõlpsalt välja rentida või rentida erinevaid esemeid - alates pidulikest rõivastest kuni lastetarvikuteni. Lihtne ja kiire, Rotazion aitab sul teenida lisatulu oma kasutamata asjade pealt ning leida vajalikke esemeid ajutiseks kasutamiseks, toetades samal ajal jätkusuutlikumat eluviisi.

Kuidas rentida oma esemeid

1.Lisa oma riidekapisisu platvormile

Lisa ese meie platvormile alla kahe minutiga täiesti tasuta. Vali oma kuulutuse jaoks fotod, määra eseme kategooria ja filtrid ja kirjuta selge kirjeldus. Veendu, et kasutad võimalikult häid fotosid: pildid sinust, su sõpradest või varasematest rentijatest eset kandes tekitavad kõige rohkem huvi.

2.Rendipäringute heakskiitmine

Sul on võimalus kõik rendipäringud heaks kiita või tagasi lükata. Suhtle oma potentsiaalse rentnikuga otse meie turvalise sõnumisüsteemi kaudu.

3.Eseme saatmine

Pärast rendipäringu heakskiitmist, saada ese rentijale või lepi kokku aeg ja koht üleandmiseks. Pärast rendi lõppu saadab rentnik selle tagasi ja sina vastutad eseme puhastamise eest enne järgmist renti.

Saa tasu ja jäta tagasiside

Pärast rendi lõppu töödeldakse makse sinu pangakontole 8-10 päeva jooksul, millest arvutatakse maha Rotazioni vahendustasu 20%. Jäta aus tagasiside oma Rotazioni kaaslasele!

Kuidas endale rentida

1. Rendi esemeid

Sirvi platvormil kuulutusi (saad esemeid filtreerida värvi, suuruse, brändi ja muu järgi!) ja esita rendisoov vähem kui kahe minutiga

2. Saada rendipäring

Vali kuupäevad, millal soovid rentida, saada rendipäring ja suhtle oma rendipakkuja või -võtjaga otse meie turvalise sõnumisüsteemi kaudu. Sind debiteeritakse pärast rendipäringu kinnitamist.

3. Võta ese vastu

Korralda oma rendieseme kohaletoimetamine või kätteandmine. Saa kätte oma ese ja naudi oma soovitud eset!

4. Hinda ja anna tagasisidet

Pärast rendiperioodi lõppu ja eseme tagastamist saad jätta ausa tagasiside oma kaas-Rotazion kasutajatele ja jagada oma värskendatud välimust sotsiaalmeedias, märkides ära @rotazion!