Rotazion

Oh no, something went wrong. Please check your network connection and try again.

Üritused Rotazion Showroomis

Meie Showroomis on võimalik korraldada erinevaid sündmusi. Selleks on meil lõputud võimalused. Saame abiks olla nii programmi kokkupanemisel kui ka fotograafi ja jumestaja leidmisel. Lisaks toitlustuse ning erinevate koolituste võimalused.

tudrukuteohtu

Tüdrukute õhtu

Veetke meeldejääv tüdrukute õhtu Rotazion showroomis! Sirvige ja proovige meie stiilseid rõivaid, nautige jooke ja suupisteid ning jagage sõbrannadega stiilinõuandeid. Lisage erilisust õhtule, kutsudes kohale professionaalse fotograafi ja meigikunstniku, kes pakub eksklusiivset meigitundi ning jäädvustab teie kaunid hetked. See on ideaalne viis lõõgastumiseks, uute trendide avastamiseks ja jätkusuutliku moe tähistamiseks sõpradega.

Loe lähemalt
perefoto

Perepäevak Rotazionis

Kutsume peresid veetma unustamatut 3 tundi meie showroomis! See on suurepärane võimalus perega koos aega veeta, proovida erinevaid rõivaid ja luua meeldejäävaid hetki. Riietuge üles, valige lemmikud meie kollektsioonist ja jäädvustage need erilised hetked professionaalse fotograafi abiga. Meie showroom pakub ainulaadset tausta igale fotosessioonile, muutes selle ideaalseks viisiks jäädvustada pere hetki stiilselt ja lõbusalt.

naispere

Ettevõtete Naispere Pakett

Pakume ettevõtetele ainulaadset võimalust premeerida oma naiskollektiivi meeldejääva kolmetunnise stiiliõhtuga Rotazion showroomis. Töötajad saavad nautida riiete proovimist, stiilinõuandeid ja meigikursust, mida juhendab professionaalne meigikunstnik. Lisaks pakume ka fotosessiooni, kus igaüks saab end tunda modellina. See on suurepärane viis töötajate motiveerimiseks ja tunnustamiseks, pakkudes neile ainulaadset ja luksuslikku kogemust. Stiiliõhtu Rotazion showroomis on kindel viis luua meeldejäävaid hetki ja tugevdada meeskonnatunnet.

Loe lähemalt

Ürituse kestus on keskmiselt 3 tundi. Palume teie ürituse broneerimiseks võtta ühendust järgnevalt: saata-kiri rotazion@rotazion.com või helistada numbril +3725091340. Broneeringu kinnitamiseks ja lisainformatsiooni saamiseks oleme teie jaoks alati olemas.