Rotazion

Oh no, something went wrong. Please check your network connection and try again.

Background image for sportlandingpage

Sinu Seiklus Algab Siit

Avasta ja naudi spordivarustust igaks aastaajaks Rotazionil, meie kõik-ühes rendiplatvormil, mis ühendab kogukonda ja edendab jätkusuutlikkust. Alates talvistest suuskadest kuni suviste surfivarustuse ja ratasteni ning tervisetoodeteni – leia või jaga varustust järgmiseks aktiviteediks. Rotazion toob kokku seikluse otsijad ja varustuse pakkujad ühest kohast, toetades ühtlasi kogukonda.

Spordivarustuse kategooriad

Suvesporditarbed

Suve Spordivarustus

Leia Varustust
talve sporditarbed

Talve Spordivarustus

Leia Varustust
Spordi Tervisetooted

Spordi Tervisetooted

Leia Tooteid

Kuidas See Töötab

1. Vali

Alusta oma seiklust Rotazioniga, valides laiast spordivarustuse valikust just need õiged esemed. Kasutajasõbralikud filtrid ja broneerimiskalender aitavad sul kiiresti leida, mida vajad, sellest piirkonnast, kust vaja.

2. Rendi

Leia ideaalne varustus, tutvu renditingimustega ja esita rendipäring mõne lihtsa klikiga. Suhtle eseme omanikuga, et kokku leppida detailides ja üleandmises.

3. Naudi

Kasuta renditud varustust täiel rinnal. Olgu selleks siis lumelauasõit talvel või rattamatk suvel, meie eesmärk on muuta sinu elamus meeldejäävaks.

4. Tagasta

Peale kasutamist tagasta esemed omanikule samas seisukorras.

Background image for section-4

Kas Sinu Enda Spordivarustus Kogub Hoopis Tolmu? Anna Neile Uus Elu ja Teeni Lisatulu!

Lisa Oma Esemed

Hoiustamine

Pakume ka unikaalset hoiustamisteenust neile, kes soovivad oma esemeid välja rentida, kuid ei taha või ei saa neid kodus hoida. Meie hoiustamisteenus mitte ainult ei vabasta sinu kodu üleliigsest kraamist, vaid hoolitseb ka selle eest, et sinu esemed oleksid turvaliselt hoiustatud ja valmis rentimiseks igal hetkel. Hoiustades oma esemed Rotazioni laos, muudad need passiivsest varast aktiivseks sissetulekuallikaks, samal ajal vähendades ületarbimist ja toetades jätkusuutlikku eluviisi.

Loe Lähemalt