Rotazion

Oh no, something went wrong. Please check your network connection and try again.

Background image for tudrukuteohtukrullis

Tüdrukuteõhtu meigikoolituse, kleidirendi ja fotosessiooniga

makeup 1

Meigikoolitus

Meie Krulli maja kõrvuti asuvates stuudiotes on võimalik pidada meeleolukat tüdrukuteõhtut! Selle ilusaks alguseks on enda kaunistamine jumestaja Liis Hindriksi juhendamisel. Meigikoolitusel õpite, kuidas teha endale kaunis jumestuspõhi, kasutada kontuuri ja teisi modelleermistehnikaid, et anda näole tõstetud ja värske ilme. Õpite tegema silmameiki, mis annab avatud pilgu ja õhtusse soovitud tumeduse ja sära. Koolitus kestab umbes 1,5 h ning selle aja jooksul teete endale jumestuse, mis teid ülejäänud õhtuks särama lööb.

kleidirent

Kleidirent

Pärast meigikoolitust ootab teid peorõivaste rendi showroom Rotazion. Showroomis saab proovida ja soovi korral valida endale õhtuks säravad peoriided, mis tähelepanuta ei jää. Riiete valimine ja proovimine on omaette lõbus ettevõtmine koos sõbrannadega, sest valik on Rotazionis väga suur ja saab proovida ja kanda kleite, mida muidu naljalt igapäevaselt selga ei saa.

Fotosessioon

Fotosessioon

Edasi on aeg oma ilu ja ägeda õhtu seltskond jäädvustada Kätlin Auliki fotostuudios. Tema aitab pooside valimisel ja emotsioonide väljendamisel - teeb kõikidest tüdrukutest portreefoto ning teie toredast seltskonnast ka grupildid. Sessioon kestab umbes 1,5 h.

3stuudiot

Oodatud on kuni 10 osalejaga seltskonnad. Kogu pakett kestab umbes 3,5 h. Värskenduseks saab vahepeal nautida mulli ja suupisteid. Paketi hind on 600€, lisandub rõivarent sõltuvalt valitud esemest 15-25 €/päev.

Õhtu jätkamiseks on mugav lahendus liikuda edasi meie toreda naabri juurde Kota klubisse. Täpsema info nende pakkumistest leiate Kota kodulehelt.